Kempinski Hotel Bahía *****

Estepona, Costa del Sol, Španielsko

Luxusný 5 * rezort Kempinski Hotel Bahía obklopený nádhernými subtropickými záhradami priamo pri pláži.

Elegancia a luxusný dizajn hotelových izieb a suites dopĺňa nádherné výhľady na teplé andalúzske slnko, Afriku, Gibraltár a nekonečné vlny Stredozemného mora. Deluxe izby sú veľmi pohodlné a ponúkajú buď výhľad na záhrady, čelný alebo čiastočný výhlad na more. Suits predstavujú dokonalú harmóniu, priestranné posedenie je k dispozícii v Junior Suite, oddelená spálňa a obývacia izba v Deluxe Suite a k tomu bezkonkurenčné výhľady na more zo súkromia vašej terasy odmenia vaše zmysly túžbou po harmónii a dokonalosti.

Suite del Mar, Bahia Residential Suite, Presidential, Royal alebo Imperial Suite jednoznačne naplnia vaše potreby po dokonalom odpočinku a luxuse. Bližšie  informacie sú k dispozícii na vaše vyžiadanie. 

Kempinski Bahía Spa ponúka ideálnu príležitosť pre relaxáciu tela a duše v príjemnej atmosfére wellness centra.

K dispozícii je krytý vyhrievaný bazén, 3 vonkajšie bazény (z toho jeden vyhrievaný), sauna, moderne vybavená posilovňa a tenisové kurty.

Vynikajúca kuchyňa v celom rezorte Kempinski Bahía rozmazná aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky. Bufetové raňajky v reštaurácii El Mirador, španielske špeciality ako paella, morské ryby, maso na grile, čerstvé ovocie a zelenina v idylickom prostredí záhrad reštaurácie La Cabaňa del Mar, romantická večera priamo pod hviezdnou oblohou za šumu mora v magickej reštaurácii La Brisa, či posedenie v reštaurácii Alminar, kde kulinárske špeciality dopĺňajú čerstvá organická zelenina a ovocie. Skvelé španielske tapas, kvalitné vína, exotické kokteijly a široká selekcia osviežujúcich nápojov sú majstrovsky pripravované v baroch La Veranda Bar and Terrace, Bar Mistral a Pool Snack Bar.

V cene ubytovania je prístup do wellness spa pre hostí.

Poloha: Estepona 5 min, Puerto Banús 20 min, Marbella 30 min, Malaga letisko 50 min, Gibraltar letisko 50 min

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: