NH Hotel Almenara ****

Sotogrande, Costa del Sol, Španielsko

Hotel Almenara sa nachádza v samom srdci Sotogrande pri golfovom ihrisku Almenara s nádhernými výhľadmi na prístav a pobrežie. Stredozemného mora. Jeho poloha a usporiadanie umožňuje, že každá z jeho izieb má výhľad na greeny, záhrady alebo na Stredozemné more.

Zažite rozľahlé zelene a nekonečný pokoj v Hoteli Almenara, ktorý sa nachádza v letovisku Sotogrand. Je obklopený 27-jamkovým golfovým ihriskom s rovnakým menom Almenara. Dizajn vytvoril víťaz Ryder Cupu a renomovaný architekt golfových ihrísk Dave Thomas. Almenara je destináciou vyhľadávanou golfovými nadšencami z celého sveta. Hotel ponúka luxusné izby, spolu s dvoma reštauráciami svetovej triedy a úžasné spa s vynikajúcimi zariadeniami robia z tohto hotela viac než len miesto vyhľadávané mohými golfistami. Každá zo 148 izieb poskytuje osobnú oázu s upokojujúcimi výhľadmi, s priestrannými kúpeľňami a výrazne stredomorskou výzdobou.
Elysium, spa v Sotogrande, ponúka osviežujúcu a relaxačnú odmenu pre telo i myseľ. Personál zložený zo skúsených odborníkov vás privíta s plnou ponukou procedúr zameraných na podporu zdravia, krásy a pohody. Užite si svižné cvičenie vo fitness-centre La Manzana a následne osviežujúci kúpeľ v dynamickom Hydrotherapy Pool či masáž v jednom z piatich ukľudňujúcich kabín.
Hotel Almenara ponúka rôznorodé aktivity, kde si každý nájde to čo hľadá, od golfovej akadémie, až k jazdeckému centru, a tenisovým či Paddle kurtom. Kým nespočetné množstvo príležitostí pre rekreáciu Vás čaká pár krokov od Hotela Almenara, vo vnútri môžte nájsť reštaurácie, ktoré Vám ponúkajú tri rôzne druhy kulinárskych zážitkov. Vychutnajte si výnimočnú stredomorskú kuchyňu v elegantnom prostredí v Gaia, hviezdne výhľady na golfové ihrisko a sofistikované pokrmy v pube Veinteeocho a neformálnu večeru v malebnom prostredí v klube Cucurucho Beach. Po večeri sa zastavte pri bare na pár drinkov a tancujte až do skorých ranných hodín. Potom je už čas na odpočinok vo svojej luxusnej izbe a pripraviť sa tak na ďalší deň.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: