NH Marbella ****

Marbella, Costa del Sol, Španielsko

Štvorhviezdičkový hotel NH Marbella Vás zanesie priamo do srdca Costa del Sol v Andalúzii, pár krokov od nádhernej pláže a len pár minút od najatraktívnejších destinácií pre zábavu na slnku v Španielsku.

Hotel sa nachádza pozdĺž slávnej "Golden Mile", medzi luxusným prístavom Puerto Banús a letoviskom Marbella. Vzrušujúci nočný život a idylická krása prírody sa tu spájajú aby pre Vás vytvorili dovolenku snov.

Vychutnajte si elegantnú oázu bohatých drevených podláh, teplých farieb a súkromnú terasu s úžasným výhľadom v jednej z našich 163 izieb. Po Vašom pobyte v hoteli NH Marbella sa budete cítiť oddýchnutí a omladení vďaka luxusnej posteľnej bielizni a radu prémiového vybavenia, ktoré dodá všetok komfort a pohodlie domova, od TV so satelitným príjmom, Wi-Fi a minibarom, až po zvukovotesné okná, klimatizáciu, pracovný stôl a osobný trezor. Vyskúšajte si jednu z izieb typu Superior a užite si všetko uvedené vyššie, rovnako ako oddelený obývací priestor s pohodlným, moderným nábytkom. Pre hostí so zdravotným postihnutím sú k dispozícii bezbariérové izby.

Príjemný personál je Vám k dispozícii aj pri všetkých druhoch špeciálnych služieb - od prania, čistiareň až po stráženie detí, požičovňu aút a 24-hodinovú izbovú službu. Vďaka prvotriednej reštaurácii a elegantnému koktejlovému baru k dispozícii v hoteli NH Marbella, si môžete vychutnať všetko vzrušenie z noci v meste v pohodlnom prostredí hotela. Zacvičte si v úžasnej telocvični, uvoľnite sa návštevou sauny, solária alebo sa osviežte vo vonkajšom bazéne. A s tromi multifunkčnými miestnostiami možno v NH Marbella ubytovať 130 osôb za účelom rokovania, osláv alebo súkromných akcií všetkého druhu.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: