Rio Real Marbella ****

Marbella, Costa del Sol, Španielsko

4* Hotel Rio Real Marbella sa nachádza v srdci Marbelly, 3 km od centra, medzi pohorím Sierra Blanca a čistými vodami Stredozemného mora. Ponúka autentickú oázu relaxácie.

Pôvab a čistota: Hotel Rio Real Marbella ponúka dlhoročné skúsenosti pre každého.

Hotel 30 apartmánov, každý s osobitou atmosférou, kde pohodlie, priestor a inovatívny dizajn sú základom.

Hostia majú k dispozícii:

  • klub
  • salónik
  • zasadacia miestnosť
  • wellness
  • bazén
  • tenisové a paddle-tenisové kurty

Všetko je pripravené privítať Vás v hoteli Rio Real Marbella. Nádherné dekorácie a sympatia, ktoré sú tu na prvom mieste, sa postarajú o to aby sa Váš pobyt stal nezabudnuteľným zážitkom.

Par superior: Luxusné ubytovanie zariadené v jemných tónoch pozýva na relaxáciu v pohodlí a elegancii. Apartmán priestrannú mramorovú kúpeľňu s vaňou a oddelenou stojacou sprchou. Všetky izby sú vybavené exkluzívnym nábytkom, starostlivo vybranými látkami a môžu sa pochváliť nádherným výhľadom na golfové ihrisko, z vlastnej terasy. Každá izba má veľkú kúpeľňu s pánskym a dámskym umývadlom, sprchovacím kútom, samostatné WC a kúpeľňu vybavenú toaletnými potrebami značky Molton Brown. K dispozícii sú luxusné župany, papuče, TV a minibar, postele majú obliečky z egyptskej bavlny.

Birdie Suite: Priestranný apartmán, s rozlohou viac ako 50 metrov štvorcových. S  nadrozmernou kúpeľnou, malým posedením a nádherným balkónom s výhľadom na 11. jamku.

Eagle Suite: Inšpirované loftom v New Yorku, pri vstupe do apartmánu budete prechádzať malým jedálenským miestom, ktoré chytro prechádza do salónika. Hydromasážna vaňa sa nachádza v soláriu s výhľadom na golfové ihrisko a veľká terasa ponúka ležadlá pre odpočinok počas večerov pri mori.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: