Finca Cortesin *****

Casares, Costa del Sol, Španielsko

Tento luxusný 5* hotel a spa, s vlastným golfovým ihriskom je vzdialený 5 minút jazdy od pláže Bahía de Casares. Má vonkajší bazén a súkromný plážový klub s infinity bazénom, reštauráciou a barom.

Hotel Finca Cortesin je navrhnutý tak, aby očaril každý z Vašich zmyslov. Svieži ale veľkolepý dizajn hotela je inšpirovaný tradičnou andalúzskou architektúrou a dodáva každému priestoru veľký, svetlý a nadštandardne priestranný pocit, ktorý je v Európe tak vzácny. Je postavený okolo dvoch hlavných nádvorí s honosnými rozmermi. Hotel má 67 priestranných a skvele navrhnutých apartmánov plných svetla so vznešenými 4 m vysokými stropmi s rozmermi od 50 do 200 m².

Ohromných 23,000 m² na ktorých nájdete pestované záhrady, luxusné spa, 3 bazény, tenisové a paddle-tenisové kurty, impozantný 6,000 m² plážový klub, vynikajúcu kuchyňu a atmosféru pokoja, elegancie a vycibrenosti, tvorí túto destináciu, do ktorej sa radi vrátite. Príďte zistiť, prečo bol Finca Cortesin menovaný časopisom Conde Nast Traveller za "Best non-urban hotel in Spain".

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: