Villa Padierna Palace Hotel *****

Marbella, Costa del Sol, Španielsko

Jeden z najluxusnejších hotelov sveta, jeden z troch 6 hviezdičkových hotelov v Španielsku. Podľa World Travel Awards (WTA) je to najlepší golfový rezort na svete. Obľúbené mesto dovolenky významných VIP hostí...Julio Iglesias, Michelle Obamová.

Villa Padierna je špičkový rezort maximálnej kvality v prestížnej lokalite neďaleko letoviska Marbella. Je považovaný za najlepší hotel v Španielsku a je jeden z najlepších hotelov na svete podľa prestížnej spoločnosti Expedia.

Je to jediný hotel v Andalúzii so 6 hviezdičkami - jeden z troch v Španielsku a s nomináciou na siedmu. Podľa World Travel Awards (WTA) je to najlepší golfový rezort na svete.

Počas svojho pobytu sa návštevník hotela ponorí do prostredia, kde je kladený dôraz na prestíž, luxus, zmysel pre krásu a najmenší detail. Hotel je postavený v štýle toskánskej vily z 19. storočia s viac ako 3000 originálmi umeleckých diel a hodnotných starožitností datovaných od románskeho obdobia až po 19. storočie.
Ubytovanie je k dispozícii vo viacerých štandardoch - od Deluxe room (42 m2) až po plne zariadené luxusné vily s vlastným bazénom. Priamo v rezorte nájdete 3 špičkové 18 jamkové golfové ihriská
 Flamingos Golf
, Alferini Golf a 
Tramores Golf.

Villa Padierna Wellness & Spa získalo od Seven Stars Global Luxury Awards ocenenie 2013 Best Spa s románskymi kúpeľmi a v komforte 21. storočia. V spa centre o veľkosti 2000 m2 si určite nenechajte újsť unikátny Aromatic Thermal Circuit, jediný na Costa del Sol. Priamo v rezorte nájdete viacero špičkových reštaurácií a barov, ale v prípade, že máte chuť ochutnať niečo iné, v okolí tu nájdete obrovské množstvo reštaurácií alebo tapas barov. Prestížny prístav v Puerto Banús sa nachádza iba 10 minút autom od hotela.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: