Sol Príncipe ****

Torremolinos, Costa del Sol, Španielsko

Hotel Sol Principe sa nachádza sa na prvej línii pláže Playamar v letovisku Torremolinos.

Hotel Sol Príncipe sa nachádza priamo na pláži s priamym prístupom ku krásnej pláži Playamar v Torremolinos.

Vychutnajte si skutočnú legendárnu dovolenku s Katmandu Adventures, najnovším zážitkom pre deti. Zábavné priestory, kde deti môžu vyskúšať športové aktivity, umelecké a remeselné dielne a kurzy na varenie s rodinami a našimi inštruktormi.

Veľký karibský lagúnový bazén s rozlohou 1500 m2 s 3 hydromasážnymi kútmi, 2 veľké vodné plochy, obrovský gejzír a večerné osvetlenie bazéna.

Úžasné kongresové centrum s rozlohou 1 300 m2 a kapacitou pre viac ako 750 ľudí.

Všetky izby v hoteli sú zariadené a majú balkón s výhľadom na more alebo na bazén. Každá z nich je vybavená minichladničkou a klimatizáciou.

Hotel má bufetovú reštauráciu s výhľadom na more a terasou. Počas letnej sezóny môžete využívať aj bufetovú reštauráciu pri bazéne. K dispozícii máte tiež snack bar pri bazéne a štýlovo zariadenú kaviareň s barom a tanečným parketom.

Info o atrakciách v okolí TU.

Jednodňové výlety so slovenským sprievodcom TU

IZBY

Dvojlôžková izba 

Svetlé izby o rozlohe 20 m2 s terasou o výmere 8 m2 (stôl / stoličky) s panoramatickým výhľadom na krásne záhradné plochy v útulnom prostredí. 

Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more 

Svetlé izby o rozlohe 20 m2 s terasou o výmere 8 m2 (stôl / stoličky) s výhľadom na more. 

Rodinná izba s výhľadom na bazén 

Priestranné a slnečné izby vybavené stolom a stoličkami a s nádherným výhľadom na veľký bazén. Rodinná izba: jedna manželská posteľ alebo dve samostatné postele, obývacia izba, rozkladacia pohovka, rozkladacia posteľ a terasa s výhľadom na bazén

Suita Junior

Svetlé izby o rozlohe 40 m2 s terasou 20 m2 zariadené (stôl / stoličky / lehátka) s nádherným výhľadom na more alebo na veľký bazén. Každá izba je vybavená prvotriednymi zariadeniami XTRA, aby Váš pobyt skutočne unikátny na Costa del Sol.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: