Fuerte Conil - Costa Luz ****

Conil de la Frontera, Costa del Sol, Španielsko

Exkluzívny hotel postavený v andalúzskom štýle, ktorý sa nachádza na jednej z najlepších pláží v Andalúzii.

Hotel Fuerte Conil - Costa Luz Spa je exkluzívny hotel postavený v andalúzskom štýle, ktorý sa nachádza na jednej z najlepších pláží v Andalúzii, La Fontanilla, len 5 minút chôdze od Conil de la Frontera. V tomto úžasnom hoteli si hostia môžu vychutnať prechádzky po viac ako 10 km bielych piesočných plážach.

Hotel má 469 komfortných izieb s nádherným výhľadom na Atlantický oceán. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku alebo predlžený víkend pre páry alebo skupiny. Reštaurácia El Olivo ponúka medzinárodnú kuchyňu a reštaurácia El Buche pri bazéne sa špecializuje na ryby a jedlá z ryže, ako je paella. K dispozícii je tiež bar s večernou zábavou niekoľkokrát do týždňa a snack bar.

Vďaka vynikajúcej polohe, len 45 minút od medzinárodného letiska v Jereze a 40 km od Cádizu, je hotel Fuerte Conil - Costa Luz Spa ideálnym miestom pre všetky druhy osláv. Môže sa pochváliť nádhernými banketovými a konferenčnými miestnosťami.

V rozsiahlych hotelových záhradách sa hostia môžu tešiť na vyhrievaný krytý bazén s vírivkou, vonkajšie bazény, detský bazén, obchody, fitness centrum a dva tenisové kurty.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: