Fuerte El Rompido ****

Huelva, Costa del Sol, Španielsko

Jeden z najkrajších hotelov siete Fuerte Hotels.

Fuerte El Rompido Spa je jedným z najkrajších hotelov siete Fuerte Hotels, vzhľadom na Andalúzsky dizajn a jeho výsadné postavenie pozdĺž rieky Piedras, ktorá ponúka podobnú scenériu ako národný park Doñana. Neporušená pláž La Flecha s 12 kilometrami bieleho piesku je ideálnym miestom pre relaxáciu alebo trek medzi dunami a borovicovými lesmi. Pôvabná rybárska dedinka El Rompido, známa svojimi bielymi krevetami a vynikajúcimi golfovými ihriskami, je vzdialená len 400 metrov.
Hotel má 298 priestranných izieb s nádherným výhľadom na Atlantický oceán, ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, pre páry alebo skupiny. Hotel má spa, salón krásy, dva vonkajšie bazény, paddle a tenisové kurty, volejbalové ihriská a ešte oveľa viac.
Vďaka vynikajúcemu umiestneniu, len 90 minút od medzinárodného letiska v Seville, 50 minút od mesta Faro (Portugalsko), hotel Fuerte El Rompido Spa je ideálnym miestom pre všetky druhy osláv. Má nádherné banketové a konferenčné miestnosti s dostatkom prirodzeného svetla s kapacitou až na sedenie až pre 432 hostí.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: