Iberostar Coral Beach ****

Marbella, Costa del Sol, Španielsko

Nádherný 4-hviezdičkový hotel na pláži. Prežite fantastický týždeň v letovisku Marbella, neďaleko svetoznámeho Puerto Banús.

Od prvého okamihu kedy vstúpite do hotela Iberostar Coral Beach, Vás ovládne pocit pokoja a pohody. Tento 4-hviezdičkový hotel obklopený palmami, krásnymi nádvoriami a exotickými záhradami sa pýši stredomorským štýlom s arabskými a andalúzskymi vplyvmi.

Jeho obrovskou výhodou je jeho poloha priamo na pláži, len 1 km od svetoznámeho prístavu Puerto Banús a len niečo málo cez 2 km od centra Marbelly.

Hotel ponúka ubytovanie v 170 priestranných izbách s najnovšími prvkami v oblasti dizajnu. Každá izba má terasu s výhľadom na more, bazén alebo do záhrady.

SeaSoul Beach Club: najexkluzívnejšie miesto na relaxáciu v meste Marbella. Ležiac na "Bali" hojdacej sieti, s koktejlom v ruke a upokojujúcou melódiou v pozadí je ideálnym spôsobom ako relaxovať.

To najlepšie z oblasti Stredomoria a medzinárodnej kuchyne v Andalúzii môžete ochutnať v jednej z kvalitných hotelových reštaurácií. Určite sa Vám bude páčiť nový trend "live" varenia obdivujúc pritom nádherné výhľady na Stredozemné more.

Viac o atrakciách v okolí TU.

Viac o jednodňových výletoch so slovenským sprievodcom TU.

IZBY

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, pohovkou, balkónom, s výhľadom na bazén. Kapacita: 2 dospelí, 1 dieťa

Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more

Dvojposteľová izba s bočným výhľadom na more s manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, pohovkou, terasou na prvom alebo druhom poschodí. Kapacita: 2 dospelí, 1 dieťa

Suita

Suita sa môže pochváliť posteľou typu king-size s oddelenou obývacou izbou, balkónom. Kapacita: 2 dospelí, 2 dieťa

Suita Junior

Suita sa môže pochváliť posteľou typu king-size s oddelenou obývacou izbou, balkónom. Kapacita: 2 dospelí, 1 dieťa

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: