Holiday Palace ****

Benalmádena, Costa del Sol, Španielsko

Jedným z najzaujímavejších hotelov v All inclusive komplexe Holiday World je 4-hviezdičkový Hotel Holiday Palace.

Holiday Palace je nádherný hotel, ktorý vás prenesie akokeby dovnútra "arabského paláca", z ktorého je úžasný výhľad na Stredozemné more.

Hotel je situovaný v tichšej časti komplexu, ďalej od ruchu plážového klubu, tu si môžete vychutnať absolútny kľud a pohodu, večer si vychutnať západy slnka z jednej zo 148 hotelových Junior Suites.

Otvorené priestranstvá sú charakteristické pre tento hotel. Cítite to od okamihu, keď vstúpite do vstupnej haly so záhradou a jazierkami.

V hoteli sa nachádza nákupná zóna Shop'n palace, spa a reštaurácie. Interiér je všade vyzdobený vysokými zelenými stĺpami a majestátnymi palmami s bielym mramorom, kde sa cítite akoby ste boli vonku.

V rámci All inclusive pobytu máte plne k dispozícii všetky ponúkané aktivity v rámci komplexu Holiday World spolu s fantastickým plážovým klubom s množstvom bazénov, je tu aquapark s jaskyňou so špeciálnymi aktivitami pre deti, interaktívna detská fontána, hydromasážne lehátka. All inclusive balíček platí aj tu počas celého dňa.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: