Marbella

Mesto Marbella a okolie je jedným z hlavných turistických centier na pobreží Costa del Sol.

Marbella

Marbella (vyslovuje sa "Marbeja") je populárnou destnáciou nie len pre dovolenkárov, ale aj pre tých z nás, ktorým učaril život pri Stredozemnom mori. Takmer štvrtina zo 135 tisíc obyvateľov mesta Marbella a okolia sa narodila v zahraničí. Počet obyvateľov v letných mesiacoch prudko stúpa – podľa niektorých odhadov až na 700 tisíc.

Staré centrum mesta je obklopené ruinami maurských hradieb. Zlatá Míľa (the Golden Mile) je štvormíľový úsek medzi Marbellou a prístavom Puerto Banús, kde sa nachádza množstvo ultra luxusných víl (ako je palác saudskoarabského kráľa Fahda), drahých reštaurácii a svetoznámych hotelov.

Puerto Banus

Puerto Banús

Puerto Banús je prístav luxusných superjácht ležiaci na pobreží Stredozemného mora 6 km juhovýchodne od mesta Marbella, ktorý každoročne navštevujú celebrity a boháči z celého sveta. Ak chcete vidieť nádherné ultra luxusné megajachty a super športové autá vyrábané v limitovaných sériach, prípadne sa zabaviť v jednom z mnohých klubov, odporúčame vám návštevu Puerto Banús.

Costa Golf ponúka ubytovanie v hoteloch, dovolenkovych apartmánoch a luxusných vilách v meste Marbella a okolí. Pre dovolenkárov ubytovaných v iných strediskách ponúkame jednodňový výlet do Puerto Banús so slovenským sprievodcom.

Poskladajte si
golfovú dovolenku:

Vyberte si ubytovanie:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Kontakt