The Urban Villa

Idylický Boutique Villa Hotel s piatimi úžasnými apartmánmi nad mestom Marbella.

Skryté tajomstvo Marbelly!

Urban Villa je príbytok odporúčaný medzi priateľmi ...
Idylický Boutique Villa Hotel s piatimi úžasnými apartmánmi nad mestom Marbella.

Táto luxusná rezidencia, alebo ako sa tomu dnes hovorí  "Boutique Casa", je oázou pokoja a predsa tak blízko slávnych pláží, golfových ihrísk, exkluzívnej maríny Puerto Banús a len pár minút od vzrušujúceho andalúzskeho životného štýlu ...

Každý apartmán je jedinečne zariadený veľkým zmyslom pre kreativitu kombinujúcim tradičný štýl s nádychom modernej umeleckosti, vytvárajúc tak modernú elegantnú atmosféru a čarovné okolie. Každý apartmán individuálny špeciálny charakter, ktorý pomáha vytvárať napríklad veľká súkromná ​​fínska sauna, vírivka s úžasným výhľadom, veľký starý krb, veľké terasy s panoramatickými výhľadomi a dokonca aj romantická posteľ pod starými rustikálnymi drevenými trámami.

Vďaka tejto privilegovanej súkromnej lokalite s nádherným výhľadom na pobrežie, Afriku a Gibraltár, vyčnieva Urban Villa nad všetkými ostatnými!

Pobyt v The Urban Villa je inšpirujúci, rovnako ako aj pohodlný.

Tých, ktorých táto vila upútala, pozývame prísť a objavovať túto skrytú oázu.

King Romance Suite: ponúka celé horné poschodie, rustikálnu eleganciu a romantiku, ideálny pre novomanželov  alebo pre tých, ktorí sa jednoducho chcú rozmaznávať.

V spálni dominuje veľká posteľ pod dubovými trámami a očarujúci krb.
V kúpeľni je priestranná sprcha s dažďovým efektom a samostatná vírivka s výhľadom na hory a more.
Jedna z najúžasnejších častí domu je veľká súkromná terasa s pohodlnými lehátkami, čo vám umožní relaxovať, opaľovať sa a vychutnať si inšpirujúce výhľady na pobrežie  Afriky a Gibraltársku skalu.

Relax Suite: očarujúci apartmán inšpirovaný andalúzskym štýlom je vyzdobený rustikálne vkusným nábytkom a terakotovými podlahami
Táto sada sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a extra spálne - relaxačná miestnosť s malou manželskou posteľou, ktorú je možné si prenajať za príplatok pre rodinu alebo priateľov.
Obe spálne sú oddelené veľkou kúpeľňou s vaňou a oddelenou priestrannou sprchou s dažďovým efektom.
Terasa má 180 ° panoramatický výhľad na hory Ojén, mesto Marbella, pobrežie Afriky a Stredozemné more.

Deluxe Urban Suite: ponúka celé poschodie pokrývajúce 100 m², kde sa stretáva moderný a tradičný štýl.
Deluxe Urban Suite sa skladá z veľkej spálne s manželskou posteľou a ešte jednu spálňu naviac - Urban Room - s oddelenými lôžkami, ktoré je možné si prenajať za príplatok, ideálne pre rodinu alebo priateľov.
Nielenžetento apartmán veľkú a priestrannú kúpeľňu a sprchu, ale tiež súkromnú fínsku saunu s výhľadom.
Väčšina hostí si užíva opaľovanie na širokej terase, relaxáciu v príjemnom salóniku, televíziu a jedálenský kút a vychutnáva si výhľad z okien v salóniku alebo terasy s panoramatickým výhľadom. Deluxe Suite Urban má jediný súkromný prístup do bazéna.

Eden Suite: zaujme svojim kúzlom Stredozemného mora, obrovskou manželskou posteľou a en-suite kúpeľňou v andalúzskom štýle.Tento apartmán sa môže pochváliť najlepším výhľadom na východ slnka spoza hôr.
Máte luxus 2 terás - jedna je veľmi útulná súkromná terasa s lehátkami a stolíkom. Susedná spoločenská a televízna miestnosť je tiež k dispozícii, pričom je zdieľaná spolu s hosťami z Relax Suite, s ktorými sa stretnete aj na druhej priestrannej terase so 180°
panoramatickým výhľadom na mesto Marbella, Stredozemné more, pohorie Ojén, Afriku a Gibraltár.

Zobraziť všetky vily

Kalkulácia ceny

Minimálna dĺžka pobytu je 7 dní.